Vyhledávání

Kontakt

ARETA reklama
U Tratě 1926
Karviná-Fryštát

603 173 374

areta@areta.cz

Plastické nápisy a loga

jsou velmi efektivní způsob jak upozornit např. na prodejnu, kancelář. Proto jsme v minulých letech rozšířili výrobu o stroj vyřezávající plastická písmena z polystyrénu a styroduru. Tato písmena jsou vhodná jak do interieru tak i do exterieru. Nátěr je proveden několika vrstvami fasádní barvy pro zachování stability polystyrenu. Někteří zákazníci se při vyslovení slova polystyren ptají, zda to není krátkodobá záležitost. Opravdu není, vždyť polystyren se používá ve stavebnictví do podlah, na zateplení fasád a pod. Také je písmo vyrobeno touto technologií levnější než písmo vyrobené z různých plastů, plexiskla, hliníku a různých jiných materiálů.
Písma a loga řežeme i pro reklamní agentury a firmy zabývající se výzdobou a designem. V tomto případě většinou pouze vyřežeme do polystyrénu požadované tvary a posíláme zákazníkům v balíku v původním tvaru aby se objekty transportem nepoškodily.. Finální úpravu si  zákazník provádí sám. Informace jak postupovat rádi poskytneme. Formát tvrzeného polystyrénu do kterého se musí daný objekt vejít je 1200 x 570mm. V případě, že je objekt větší je rozdělen na díly. Řežeme na přání zákazníka i do obyčejného stavebního polystyrénu. Tento polystyrén doporučujeme použít spíš když je písmo nebo logo vidět pouze z větší dálky.
Nemáme žádný přesný ceník dle výšky písmenka jak si někteří zákazníci myslí. Kalkulace je vždy indivivuální dle tloušťky materiálu, složitosti objektu (času řezání) případných úprav, počtu spotřebovaných tabulí atd.atd.
Cenu Vám spočítáme skoro na počkání, stačí poslat kvalitní náhled v poměru např. v Corelu, nebo PDF.

Fotogalerie: Plastické nápisy a loga